Menu
Your Cart

Triaminodent

Triaminodent
New
Triaminodent
330 грн.
  • Stock: In Stock
  • Brand: MKM NINEX
  • Model: triaminodent

Продукт харчовий для спеціальних медичних цілей ТРІАМІНОДЕНТ 

Рекомендації до споживання: може бути рекомендований як - повноцінна, збалансована, стандартна суміш для приготування розчину для перорального застосування. Використовується для відновлення водно-електролітного балансу, корекції кислотно-лужної рівноваги при станах, що супроводжуються недостатнім надходженням або підвищеною втратою рідини та електролітів та/або при відсутності можливості приймати необхідну кількість рідини самостійно та як стартовий розчин для перевірки функціонального стану перед початком раннього ентерального харчування. Може використовуватись у людей з порушеннями метаболізму глюкози.

ТРІАМІНОДЕНТ має збалансований електролітний склад та містить незамінні амінокислоти (лейцин ізолейцин, валін), які є субстратом енергетичного та пластичного обміну, приймають участь в процесах регуляції синтезу та деградації білку, клітинного метаболізму, є прекурсорами для синтезу інших амінокислот, особливо аланіну і глютаміну.

ТРІАМІНОДЕНТ забезпечує виражену антикатаболічну, імуномодулюючу та регенеративну дію при застосуванні в відновлювальний період після проведення інвазивних втручань в ротовій порожнині (екстракція зубів, зубозберігаючі маніпуляції, підсадка кісткової тканини, при підготовці та імплантації зубів, а також при різноманітних естетичних маніпуляціях в парадонтології).


Амінокислоти забезпечують:

- основні метаболічні процеси: синтез і утилізація вітамінів, ліпотропну дію, гліколіз і гліконеогенез;

- процеси детоксикації організму, формування імунної системи організму;

- енергетичні потреби клітин і, перш за все, мозку, беруть участь в утворенні нейромедіаторів, володіють антидепресантною активністю, покращують пам'ять;

- метаболізм вуглеводів, беруть участь в утворенні і накопиченні глікогену в м'язах і печінці, забезпечують нарощування м'язової маси, знижують стомлюваність, покращують працездатність;

- стимулюють роботу гіпофіза, збільшують вироблення гормону росту, гормонів щитовидної залози, надниркових залоз;

- беруть участь в утворенні колагену і еластину, сприяють відновленню шкіри і кісткової тканини, а також загоєнню ран;

- беруть участь у кровотворенні, і, перш за все, у виробленні гемоглобіну.

Застосовується  під наглядом лікаря.

Package
Quantity in one package 20 pcs.

Write a review

Note: HTML is not translated!
Bad Good